[]

eve misafir gelen erkek kedi neden saklanır

çiftleşmesi için getirdiğim erkek kedi amansız bir şekilde saklanıyor, çiftleşsinler diye her ortamı sağlamaya çalışıyorum 4 gün oldu ama hareket yok ne
yapmalıyım sizce 
benim bildigim kizin erkegin evine gitmesi gerekiyor cunku kiz dominant olunca erkek ciftlesemiyor, erkegin kendi ortaminda guclu ve dominant hissetmesi lazim.


  • panda  (17.08.22 01:06:31) 
kedi akilli, basini belaya sokmak istemiyor..


  • cooperr  (17.08.22 08:14:05) 
panda+1 disi kedinin gitmesi lazimdi


  • ala09  (17.08.22 09:07:15) 
Tamamen kedilerin karakterleri ile ilgili ben illa şu cinsiyetin şu cinsiyete gitmesi gerektiğini düşünmüyorum.

Ben hep erkekleri eve çağırdım. Erkek sahipleri kapı kapı gezip evlere bırakıyorlardı kedilerini. Bizde 2 ila 1 hafta arası kalıyorlardı. Bitince diğer ev geçiyorlardı kızgınlığı bitene kadar.

Bazı erkekler iki evi koklayıp kendi evleri gibi takıldı, bazıları saklandı. 2 gün bir köşeden çıkmayan, mama su yemeyen de oldu. Ama eninde sonunda biraz alışınca çiftleştiler max 1 haftada.

Bir kere kendi dişi kedimi götürdüm, zaten misafir gelince bizim evde de saklanıyor. Yabancı bir yerde erkek de baskılayınca 3 gün saklanmış yememiş içmemiş. İki taraf da sosyal olsa sorun olmaz ama birinden biri bu tarz karakterde olunca kimin nereye gittiğinin bir önemi kalmıyor bence.
  • ananiyimioguz  (17.08.22 11:36:11 ~ 11:36:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.