[]

Servis bakımı sonrası verilen eski parçaları atıyor musunuz?

Standart yıllık bakım.

Bir poşetin içinde hava ve polen filtresi, bujiler vs. zımbırtılar var.

Atıyorum bunları?

 
Bana fren balatalarını vermişlerdi ben attım.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (16.08.22 14:44:53) 
'bak yenilerini taktık, eskileri de burda' demek için veriyorlar. atın gitsin.


  • brkylmz  (16.08.22 14:49:26) 
attım gitti.


  • teritori  (16.08.22 14:50:15) 
bazen ilginç parçalar veriyorlar, onları bir miktar oynadıktan sonra atıyorum. tamir edemeyip değiştirdikleri havalandırma fanı motoru mesela, hala duruyor. ben bunun şaftına wd40 sıkar, 12v elektrik verip fırfır oynarım diye atmadım. bi halt da yapmadım, öyle duruyor bagajda.

yağlı, tozlu ilginç olmayan sıradan parçaları derhal atıyorum.
  • kibritsuyu  (16.08.22 15:31:30) 
ben tedbiren şanzıman yağ soğutucuyu değiştirmiştim. sağlamdı. belki çıkma parçacıya satarım :p

diğer sarf malzemeleri tutmaya gerek yok. filtre, kayış, balata, disk vs
  • false pretension  (16.08.22 19:18:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.