[]

Bilgi üniversitesinin puanı neden yüksek?

Özellikle Sayısal bölümlerde istanbuldaki diğer ortalama özel üniversiteler arasında hatta bazı iyi devlet ünilerinden neden yüksek puana sahip? Daha çok istenme sebebi ne? Kampüsü mü?
 
diğer özellere oranla daha iyi bir eğitimi var.


  • candide  (16.08.22 14:01:57) 
Eğitim dili ingilizce, sektörde tecrübeli veya yurtdışı doktoralı iyi hocaları getiriyorlar, okulun güzel bir kültürü var.
Burslu bilgisayar mühendisliği 5000 ile kapatmış. Bahçeşehir ile aynı. Onda da aynı imkanlar var.

  • cilekli pasta  (16.08.22 14:19:20) 
Özeller arasında kaliteli bir okul. Nedenini anlamamakla birlikte fransız lisesi mezunları genelde bu üniversiteye geçiyor.


  • anais  (16.08.22 18:25:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.