[]

Pantolon sorusu

Şuradaki mankenler pantolonun altina spor ayakkabi giymis hep: www.koton.com

Ama sanirim oradaki bir suru pantolonun altina rugan ayakkabi da giyilebilir degil mi? Mesela sunun altina: www.koton.com (gerci bunda spor yokmus zaten)

2. ornek de su olsun: www.koton.com

 
Boomer cevabı olacak ama bence rugan sadece takım elbise ve smokinle giyilse iyi olur.
Tabii ki benim eski kafalı olmam kimseyi bağlamaz. :)

  • mhm  (16.08.22 02:16:32) 
Şoyle ki, ben de sokakta ruganla dolasicam demiyorum. Bir nikaha gidicem, takim elbise almiyorum da alta bu pantolon, uste gomlek, ayaga da rugan giyicem. Toplama takim elbise yapicam yani :) olmaz mi boyle? :)


  • ahm1  (16.08.22 02:20:33) 
Ben olsam o kombini rugan yerine smart-causal denilen hibrit rahat bir ayakkabıyla tamamlardım model arkadaşlara benzer.

Ama keyif de sizin keyfiniz tabii ki.
Bence kimsenin yargılarına çok kafa takmaya gerek yok.

Bir kez ultra kurumsal bi toplantı çıkışında pantolonum yırtıldı ve en yakınımda sadece askeri malzemeci olduğundan sadece kamuflaj pantolon bulabildim.
Lacivert ceketimin altına kamuflaj pantolonumu ve altına da rugan ayakkabılarımı giymiştim. :))

Sonuçta siz münasip gördükten sonra her şey mümkün. :))
  • mhm  (16.08.22 02:27:00) 
rugan ayakkabı olmaz ama aynı zamanda bilek gözükmesi de hoş değil. moda diye giymek zorunda değiliz. keko rapçi gibi duruyor. lacivert pantolonun altındaki ayakkabı da çok saçma.


  • gabe h coud  (16.08.22 10:00:52) 
Bilek detayi gozumden kacmis, bilek gozukmeyeninden alicam tabii. Birkac yerde boyle giyindim aslinda (rugan-kumas pantolon-gomlek), olmaz mi diyorsunuz? :)


  • ahm1  (16.08.22 19:56:11) 
rugan asiri abiye bir ayakkabi, sen onun ustune gundelik/rahat giyinecegim diyorsun sikinti burada. ya hem alt hem ust sade olsun, ya da ikisi de soylendigi gibi formal (takim/rugan)


  • hot potato  (16.08.22 21:02:26) 
@hot potato: yahu ben gündelik giyineceğim demedim ki. alta kumaş pantolon, üste gömlek giyeceğim. yani takım elbiseden tek eksiği ceket olacak.


  • ahm1  (16.08.22 21:44:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.