[]

Telefon kronometresi-Şarj

Biliyorum saçma bir soru olacak ama merakımı da yenemedim. Telefonda çalışan sistemler şarjı etkiliyor ama misal ben kronometreyi açtım ve kapatmayı unuttum mesala 3 gün açık kaldı bu şarj seviyesini etkiler mi yoksa hiçbir olayı yok mu bu anlamda? Teşekkür ederim.
 
Hayır, kronometre zaten halihazırda çalışan sistem saatini kullanan çok küçük bir yazılım işlemidir. Kendi uygulaması ile arka planda çalışır halde bırakırsanız enerjiden ayrıca tüketmez. Ancak ana ekrana bir bileşen (widget) şeklinde taşır ve açık tutarsanız (ekran da açık kalacağı için) ona göre enerjiden de çekecektir.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (15.08.22 19:44:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.