[]

bu site reklama/sponsorluğa nasıl bu kadar para harcayabiliyor?

futbol takımına sponsor olmuş: (bkz: hangikredi ümraniyespor)

sonra masterchef gibi tv'nin en çok izlenen ve çoğunlukla reytinglerde birinci olan programa da bu sene sponsor olmuşlar sürekli "hangikredi'nin sunduğu" diye başlayıp bitiyor falan.

bir kredi karşılaştırma sitesi ne kadar çok kullanılabilir ve kar edebilir ki bu kadar para harcayabiliyor? şaşırdım açıkçası. mesela masterchef'e sponsor olmak isteyen gıda ile ilgili filan başka birçok köklü marka da olmuştur eminim, onları geçip en yüksek teklifi adını ilk defa duyduğum böyle bir site nasıl verebilir?

 
Birkac sene once konut kredisi basina 3-5bin lira aliyorlardi bankalardan. İyi para donuyor bu islerde


  • fakyoras  (15.08.22 00:23:58) 
bankalardan pay alıyor.
sen googlea kredi yazdığın an bu site çıkar

  • jelly bear  (15.08.22 01:08:51) 
similarweb verilerine göre dünyada en çok ziyaret edilen siteler sıralamasında ilk 30.000'de. Dünya genelini düşününce çok ciddi bir seviye bu. Muhtemelen türkiye'nin en çok trafik alan 50 sitesinden birisidir.

Yani google'da kredi araştırması yapan çoğu insan buraya giriyor. Bazıları da bu site üstünden kredi başvurusunu tamamladığına göre komisyonlarıyla güzel bir cirosu vardır.
  • anten  (15.08.22 19:16:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.