[]

Tez aşamasındayken aftan yararlanma

Marmarada ingiliCe bir bölümde tez aşamasındayım yıllardır. 2020de atılmıştım. Şimdi aitege baktım yeterlilik sınavı notu isteniyor belge olarak. Ben sadece tez yazacağım yine de almak gerekiyor mu acaba?
 
Okulun bize yolladıgı 7417 Sayılı Kanun (2547 Sayılı Kanun Geçici Madde 83 Usul ve Esasları) mailine ataşlanan belgeye gözattım ve bu dedigine dair hiçbir madde göremedim :) Gözden kaçırdıgım bi şey varsa sana atayım pdfi ama sanki en saglıklısı enstituyu arayıp sormak gibi geldi hatta mumunse gidip yuzyuze göruş. Bazı dersleri saydırp geri kalanna sıfırdan başlaman gerekebilir belki çunku atılma olmadan devam etmede bile ders saydırma işlemleri için kısıtlı bi sure var 2 senelik sanırım ve sadece 2 dersi saydırabiliyorsun. Okula göre degişebilir.


  • e mice  (13.08.22 16:43:22 ~ 16:58:13) 
Yüksek Lisans/ Doktora ve Sanatta Yeterlilik öğrencisiyken İlişiği Kesilenlerden İstenecek Belgeler;

1. Adli Sicil Kayıt Belgesi (e-Devlet sisteminden alınabilir) (Zorunlu)

2. Yabancı Dil Belgesi (Yabancı dil koşulu aranan programlar için)


Böyle yazıyor. Dersleri ilk sene vermiştim zTen tez aşamasındayım.
  • condom kurşunu  (13.08.22 18:16:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.