Google Camera for Samsung Galaxy Note 10 Lite

Arkadaşlar bu uygulama ile ilgili sürekli paylaşılan resmi linke bakıyorum hep Xiaomi telefonlar için var, Samsung için bir iki link var onlar da yani güvenilir mi bilmiyorum, başka linklere de güvenmiyorum, nereden nasıl indireyim ne yapayım size sormak istedim.
Ekşide sürekli paylaşılıyor dediğim link şu:
www.celsoazevedo.com

her telefon için gcam olacak veya orijinal uygulamadan daha iyi olacak diye bişey yok...
buradan telefonun hakkındaki gcam tartışma konusuna bakabilirsin forum.xda-developers.com
"resmi" gcam portu yok bu modelin. bazı marka/model cihazların sonuçta kamera için proprietary teknolojileri oluyor ve kendi yazılımlarını açık kaynak olarak paylaşmazlarsa 3. parti kamera uygulamaları default uygulama kadar iyi sonuç vermeyebilir. paylaşsalar bile popüler bi cihaz değilse veya kamerasıyla öne çıkan bir model değilse uğraşıp tam olarak implement edecek geliştirici olmayabilir.
  • konetsu  (12.08.22 14:38:42)
ya benim telefon iyi çekiyor ama gcamin gece çektiği gibi çekmiyor, alakası bile yok, ben de bi denemek istedim, ama denerken sonuçta google playden indirmediğimiz için başıma bela almak, daha doğrusu telefonu bozmak istemiyorum, o yüzden sordum.

  • ckisc  (12.08.22 19:37:03)