[]

WhatsApp sorusu

Normalde iphone ile 5-10 dakikalık videoları sorunsuz yolluyordum. Şu an olmuyor. Ne yapmış olabilirim? Videoyu 15mb’a sınırlıyor. Eski haline nasıl geri gelir?
 
ben de yollanmadığını hatırlıyorum.

önceden yolladıkların küçük boyutlu olabilir.
  • jelly bear  (11.08.22 21:56:48) 
Iphone ile ilgili değil. Whatsapp artık daha büyük dosyalara müsaade etmiyor.


  • Mirket  (11.08.22 22:10:28) 
video değil dosya olarak yollamayı deneseniz? ben hala gönderebiliyorum ama kalitesini otomatik küçültüyor medya seçtiğimde.


  • proverb haste makes waste  (12.08.22 10:37:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.