[]

Samsunda yarın ne yapalım?

Akşam teoman konserine geçeceğiz. Konsere kadar nerede ne yapılır? Güzel yemek, cafe hangi mekanları tavsiye edersiniz?
 
istiklal caddesindeki çalıkuşunda döner yiyin.


  • false pretension  (11.08.22 21:26:42) 
Cumhuriyet Meydanı'ndaki McDonald's karşısında güzel dönerciler var. Tam köşede. Onları deneyin. Dürüm tavuk döner efsane.


  • dissendium  (11.08.22 21:35:09) 
Yerel büyük dondurmacılardan birini deneyin.


  • Topalordek  (11.08.22 21:58:22) 
teleferik ile amisos tepesine çıkın, amazon parkı gezin, atakum'dan atakent istikametine doğru sahilde yürüyüş yapın, farklı tarzda mekanlar var. çalıkuşu olmazsa beyaz ev restoran'da "soslu" et dürüm yiyin. vaktiniz kalırsa batı park - doğu park görülebilir.


  • pccopath  (12.08.22 00:02:55) 
çalıkuşu + 1


  • benaslinda  (12.08.22 09:26:33) 
döner yemek isterseniz saathane meydanında "lezzet döner" var. oraya gidin. çok geçe kalmayın öğleden sonra bitiyor çünkü döneri genelde. çalıkuşu, beyaz ev filan amatör eğlendirir.

atakum'da diyarbakır ocakbaşı var. ben lahmacunlarına bayılırım. diğer yemekleri de fena değildir. doğulu bir arkadaşım samsuna geldiğinde döner ya da pide değil, direkt buraya gelir.

pide yemek isterseniz gülhan restoran var üniversite sapağında.

kahve bira vs.. için atakum sahildeki mekanlardan hoşunuza giden bir tanesine gidebilirsiniz. liverpool pub ve hayal kahvesi fena değildir.

dondurma yemek isterseniz 56'lar caddesinde balkaymak veya atakum ballıbaba.

samsunda öyle aman aman gezilip görülecek bir yer yok ne yazık ki.
  • teritori  (12.08.22 09:32:08 ~ 09:33:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.