[]

İstanbulda ev kira için nereleri kullaniyorsunuz

İstanbula taşinacağim. Kiralar malum. Sahibinden dışında neler kullanılabilir? Uygun bir şekilde nasıl bulunabilir.
 
uygun bulmak için bir seçenek yok ama o mahalleye gidip tek tek emlakçıları dolaşırsan sahibindende olmayan (henüz konmadan giden bir sürü yer oluyor) veya daha yüksek olup pazarlık payı olan yerleri görebiliyorsun. Şu an oturduğum yeri öyle buldum (ama şu anki piyasa çok farklı tabii)


  • nhk ni youkosu  (11.08.22 20:12:12) 
şu anda sahibinden bir şey ifade etmiyor. oraya ilana çıktıysa zaten o evden hayır gelmez. iyi evler henüz ilana çıkmadan tutuluyor.

emlakçı emlakçı dolaşıp numaranı bırakacaksın ve kriterlerini söyleyeceksin. öyle bir ev gelince seni arayacaklar.
  • mr.goodcat  (11.08.22 20:19:27) 
Ben de ev ilana çıkmadan tutmuştum. Şans meselesi biraz.


  • birmilyonunvarmi  (11.08.22 20:45:54) 
beğendiniz sokaktaki apartman görevlileri, bakkallar, esnafa soruluyor genelde.


  • eja  (11.08.22 21:28:38) 
Bakkal ve esnafın göstereceği evler genelde ailelere yönelik muhafazakar semtlerde olur.
Komşuların akraba olduğu apartmanlar falan.

Kirayı düşürmek için uzak olsa da ucuz semtlere bakacaksın. Ulaşımın zor olduğu yerler gibi
  • OrangeYellow  (11.08.22 21:52:32) 
Uygun fiyatlı bulamazsınız çünkü talep var arz yok dolayısıyla fiyatlar her geçen gün yükseliyor ama merkezi yerler yerine merkeze uzak semtleri (Anadolu yakası Pendik Tuzla tarafı E5 üstü kısım, Sultanbeyli, Sancaktepe Avrupa yakası Esenyurt, Başakşehir gibi) tercih ederseniz nispeten daha uygun fiyata kiralık yer bulabilirsiniz


  • beemaker  (14.08.22 02:33:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.