[]

Emirhan ilkhan ve genç futbolcular

Bu taraftarların bakış açısını gerçekten anlamıyorum. Arkadaş bu futbolcular maaşlı çalışan insanlar değil mi? Nedir yani yok menajer oyunu yok bilmem bıraktı gittiler. Bunu eleştiren insanlara çalıştıklarından daha iyi bir firmadan daha iyi olanaklar sunulsa (kendini geliştirme, iş öğrenme, daha iyi maaş vb) şirketlerini bırakmayacaklar mı sanki? Bu kadar mı zor bu insanların bu işten para kazandığını anlamak
 
E futbol endüstrisi taraftarlık denen şey duygu sömürüsü üzerine kurulu mantık yok yani, bu yorumu yapanlar da profesyonel iş hayatına göre değil taraftarlık hisleriyle duygusal yorum yapıyorlar ortaya böyle şeyler çıkıyor :)


  • freebird5406_2  (11.08.22 19:10:40) 
Fanatiklik aklı iptal eden bir sey. Her gün sözlükte en popüler başlıklardan birisi " turkiyeden siktir olup gitme" örneğin. Hatta başlıkta sık sık da mevzu para değil. O bile 2.planda görüşü hakim ( ki ben de öyle dusunuyorum) hah iste bunu diyen insanlardan bir sürü kişi Emirhan ve diğer genc futbolcular söz konusu olunca düşündükleri ile çelişiyor.


  • wilhelmwasmuss  (12.08.22 00:18:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.