[]

Datça´dan Fethiye´e

Merhaba. Arkadaşlarla kabakta tatil yapmak istiyoruz. Ben datça´dan gideceğim fakat ne otobüs var ne de bla bla. Nasıl gidilir bilen var mı? Araç kiralamak istemiyorum. Başka bir yolu olmalı.
Teşekkürler 
Blablacar baktınız mı?


  • chicha_v2  (11.08.22 17:18:23) 
Bla bla car baktım orda da hiç seçenek yok


  • vosvos  (11.08.22 17:19:07) 
internetten bulduğum kadarıyla önce marmaris'e minibüsle gideceksiniz oradan yine fethiye'ye giden minibüsler var görünüyor. oralarda soruştursanız net bilgi çıkar.


  • lazpalle  (11.08.22 17:44:47) 
blabla dan dogrudan bulmanız zor. datca marmaris ve marmaris fethiye seklinde bakin.


  • tadellesever  (12.08.22 11:47:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.