[]

Arac modeli yukseltmek icin nasil bir finansal cozum kullanmaliyim?

Soru birazcik garip gelebilir ama aciklamaya calisacagim. Net fiyatlar belirli olmadigi icin, sadece dusunuyorum cunku, oranlar uzerinden ornek verecegim.

13X fiyatinda bir araba almak istiyorum. Mevcut satacagim aractan 5X bir gelir elde ediyorum.

Kalan 8X odeme icin ne kadarini nakit ne kadarini kredi ile karsilamak mantikli olur? 8X tutarinda kredi alabilirim ama bu kadar cekmek istemiyorum, zorlasam 8X tutarinda nakit cikabilirim ama bunu da istemiyorum. Acaba yari yariya mi gitmek mantikli olur?

Bu bilgiler isiginda tavsiyelerinizi okumak isterim.

 
paranı tlde saklamıyorsan kredi mantıklı. hele taşıt kredisi faizleri baya avantajlı. bence çekebileceğin max krediyi çek.


  • jelly bear  (11.08.22 16:29:44) 
X'şn kaç olduğunu bilmediğimiz için 6.5x kesin olarak doğru değil. İhtiyaç kredisi 100 bin üstünde var ama sadece 12 taksitle.


  • jelly bear  (11.08.22 18:21:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.