[]

Hangi klima daha iyidir? (Mitsubishi Heavy / Mitsubishi Electric)

Mitsubishi Heavy Inverter Klima Premium Serisi 9000 BTU SRK25ZS-W(S)
www.iklimsa.com

Mitsubishi Electric A+++ İnverter Klima 9000 BTU MSZ-AP25
www.saytekyapi.com

teşekkürler

 
2. link eski üretim eski kasa . motor güçleri aynı.
fiyat önemliyse ucuzu alın

  • jamswety  (11.08.22 19:01:28) 
Üstteki modelden iki tane var evde 9000 BTU aynı şekilde. Bir tanesi yatak odamda takılı ve uyurken de çalıştırıyorum, ses falan duymuyorum, performansı da iyi çabuk soğutuyor, ısıtmasını nadiren kullanıyorum ama o konusa da memnunum.

Electric olan eski model mi bilmiyorum ama hakiki Mitsubishi klimalar Electric olanlar diye duymuştum. Zaten fiyat farkları çok oluyor. Bu arada mitsubishi heavy industries’in kendi sitesinde daha ucuz olması lazım üstteki modelin, geçenlerde diğer oda için fiyatına bakayım demiştim 13500 TL gibi bir şeydi.
  • phoarbix  (11.08.22 23:35:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.