[]

iphone durup dururken ses kısması

Kullanmakta olduğum iphone 12 pro cihazımda spotify, instagram, youtube music farketmeksizin bir süre sonra kulaklıkta bir süreliğine sesi azaltıyor. Sanki siri yada araba park sensörü devreye girmiş gibi ses kısılıyor 10-15sn sonra tekrar geri düzeliyor. Ses kısma ve arttırma tuşu , telefon sesi otomatik kısınca etki etmiyor.

İlk başta kulak koruma ve db ayarından diye düşündüm ama kapatsamda fayda etmedi.

Nasıl düzeltebilirim acaba?

 
alt taraftaki portu temizleyin. oraya bir aksesuar takılıyor gibi algılıyor olabilir. kürdanla veya kulak çöpüyle temizleyebilirsiniz.


  • mr.goodcat  (11.08.22 15:04:12) 
malesef buda çözüm olmadı, şüphelendiğim uygulamaların özellikle facebook'un gizlilikten mikrofon isteğini de kapattım yine aynı.


  • Northern Mariner  (11.08.22 23:37:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.