[]

Yatak odasına tavan pervanesi

İşe yarar mı aksam yatarken kullanılırsa çarpar mı mesela? Salonda klima var yatak odasında da var ancak yatak odasındaki soğutmuyordu. 2 sene once bakımını yaptırıp gaz doldurmustum gene 1 haftada soğutmamaya basladı kaçak var sanırım. Onun yerine tavana vantilatör takmak daha mı mantıklı?
 
Ben sıcaklarda kullanıyorum. En düşük seviyede açık bırakıyorum. Klimadan hemen hastalanan ben, pervaneden dolayı hiç rahatsızlık hissetmedim.


  • kaptan memo  (11.08.22 13:11:16) 
arkadaşım kullanıyor, memnun. ters çalışabilen modellerden alırsanız üstünüze üflemez, havayı çeker.


  • orient blue  (11.08.22 14:00:09) 
biz de yeni aldık Koçtaş'tan, en küçük modeli. en düşükte çalıştırıyoruz çok memnunum.


  • wendyangelamoiradarling  (11.08.22 14:28:15) 
Kesssinlikle tavsiye ederim, ben de yeni aldım. En düşük mod hem çok ferahlatıyor hem de çarpma vs yapmıyor


  • housedaki topal doktor  (11.08.22 14:36:06) 
Apartmanda yaşıyorsanız üst komşunuza ugultulu motor sesi gidecegini hesaba katmalısınız. Bundan taktıran alt komşumdan zeminimden ugultulu ve motor sesi gelince söktürmüştüm


  • limonlu eksi  (11.08.22 15:15:14 ~ 15:15:44) 
yüksek tavansa ev iyi olur alçaksa zor kullanırsınız.


  • jamswety  (11.08.22 19:07:34) 
Teşekkürler tavsiyeler için. Evet yuksek tavanlı evimiz aldık aksam montajını yapcaz bakalım


  • solenkol  (12.08.22 13:01:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.