[]

Hangi tv?

selaml dörtkalılar,

Aylardır tv arıyorum, bıktım. Bir şey almam lazım artık sürekli fiyatlar değişiyor, ürünler değişiyor.

55'' olsun, büyük bir salonum yok 3m'den az bir mesafede izleyeceğim
hdmi 2.1 olsun istiyorum yeni nesil oyunlarda 4k olayını yakalayayım
Hz olayı önemli tabii de müthiş bir gamer değilim
Yoğun bir film izleyicisiyim

bütçe 20k civarı

rtngs.com dan çok baktım en iyisi lg c2 ama bütçemi aşıyor
Samsung qn90a var
Teknosa'da Grundig 55ggo diye bir şey önerdiler ama marka nedeni ile emin olamadım, özellikleri hemen hemen c2 seviyesinde 21k
Sony x90j var

lg nanocell önerdiler 866
phillips güzel ancak memnun birini göremiyorum, pek önerilmiyor da

şu sana gider diyebileceğiniz var mı?

 
samsung 9000 serisi var bende, 5 yıl oldu çok memnunum. tizen işletim sistemi oldukça akıcı. qn90a olabilir. lg oled değilse olabilir.


  • xrated  (10.08.22 22:27:04) 
samsung 55q70a var bende memnunum


  • selimcigimisik  (10.08.22 23:52:20) 
film ve oyun icin soundbar'a da butce ayirmanizi oneririm. televizyonun ekrani ne kadar iyi olursa olsun hoparlorleri genelde sinifta kaliyor.


  • antikadimag  (11.08.22 05:17:17) 
Ben LG Oled tavsiye ederim. Bende CX 65 inç var, çok memnunum. İzleme mesafesi üç metreye yakınsa 65'' düşünmelisiniz bence. 55 küçük gelebilir.

Yeni fiyatlardan hiç haberim yok bu arada, ben geçen sene yaklaşık 20bin TL'ye almıştım, şimdi verdiğiniz bütçeye uyuyor mu bilemiyorum.
  • pispinti  (11.08.22 08:51:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.