Netflix,youtube, spotify premium üyelik? Yurtdisi?

Selamlar,

almanyada yasayan biri vpn'i Türkiye olarak ayarlayip tl cinsinden Netflix,youtube,spotify üyeligi alabilir mi? Aldikdan sonra vpn olmadan login oldugunda almanyadan baglandigi tespit edilirse üyelik otomatik olarak iptal mi oluyor ? deneyen var mi bunu?

Normalde sorun olmuyor. Bir arkadasim birkac hafta once tr'den netflix aldi- 2-3 gun sonra almanyaya gittiginde kullanamadi. Nedenini bilmiyoruz(yurtdisindasiniz vs diyor netflix), İlk kez duydum, benim turkiyede aldigim netflix/spotify hala gecerli, sikinti olmadan kullanabiliyorum.

Hatta apple telefonlarda eger bolgeyi turkiye yaparsan telefondan direkt turkiye fiyatlariyla olabiliyorsun.
  • fakyoras  (10.08.22 15:55:35 ~ 15:56:04)
VPN ile denemedim ama Turkiye'deyken farkli donemlerde Netflix, Spotify ve Prime Video aldim, ek olarak YouTube'da bazi kanallara Katil dedim. Yurt disindayim, hepsi Turkiye fiyatlari ustunden odeniyor.

  • sertac akin  (10.08.22 17:21:39)
Ben de Hollanda'da Türkiye'de aldığım Spotify, Youtube ve Netflix üyeliklerini kullanıyorum. VPN kullanmıyorum tabii.

  • marla is in my head  (10.08.22 17:31:02)