kapi acilis 19 olan konsere kacta gitmek lazim

selam arctic monkeys konseri icin soruyorum ilk defa buyuk bi konsere gidicem. biletim sahne onu ama yine de erken gitmek gerekir mi sacma bi yerde izlememek icin? herkesin olacagi yer asagi yukari belli midir yoksa erkenden kuyruga girmeye gerek yok mu?

zorlu psm kapi acilis saat 17 turkcell sahnesi acilis 19'mus. 17'de dikileyim mi zorluda?

17'yi geç saat 7 buçuk gibi git direkt. 8'de Inhaler ön grup olarak çıkacak. Arctic Monkeys 21.10 gibi çıkacak diye bilgi verdiler ama o 22.00 olur muhtemelen.

Vaktin varsa 5-6 gibi gidip zorlu'da güzel bi yemek yiyebilirsin. Güzel restoranlar var.
  • himmet dayi  (09.08.22 10:05:33 ~ 12:34:28)
bileti aldığınız bölgenin neresinde olmak istediğinize bağlı.
Sahne önü almışsınız ama ilk sıradan izlemek istiyorsanız, çok daha erken gitmeniz gerekli.
Kapı açılışı öncesinde de sıra olacaktır. 20 civarı giderseniz tahminen sahne arkasının en arka kısmında kalırsınız.
  • burfak  (09.08.22 10:12:21)
Sahne önünün en arkası bile yeter bana diyorsan acele etme ama yakından göreyim diyorsan 5te sıraya girerdim ben. Ön grup var ama fanların hepsi sahne önünde olucak ve erkenden sıraya girecekler, 7de hepsi girmeye başlar 1 saatte dolar.

Ben sahne önü almış olsaydım 6da sıraya girerdim. Gidip bakarsın çılgın sıra yoksa 7ye doğru bi daha gelirsin.
  • Bruce  (09.08.22 11:08:37)