oda kokusu ve difüzör arasında kalmak

merhaba,

dövme stüdyosunda kullanmak için bir oda kokusu arıyorum.

çubuk oda kokuları için zarar özelinde çok fazla yazılmış çizilmiş şey okudum. pazaryerlerindeki difüzörler açısından da hiçbir bilgim yok. uçucu yağları alıp, suya mı karıştırıyoruz? ne kadar süre gidiyor bu? sürekli yağ mı almak gerekir?
ya da oda kokusu açısından tavsiyesi olan var mıdır?

beni bu çukurdan birisi kurtarabilir mi? :)

işletmeler için en güzeli;

www.trendyol.com

bu şekilde markanıza bağlı kurumsal kimlik kokusu oluşturan yerler bile var;

scentlinqpro.com
  • onemoremile  (08.08.22 16:57:52)
yok, işletme gibi değil :)

ev stüdyosu. o yüzden büyük çaplı bir şey yapmayı düşünmüyorum.
  • hooiken  (08.08.22 17:16:05)
Ben kliniğimde bu markanın kokularını kullanıyorum. Belli miktarda ürün alırsanız iki farklı koku cihazı veriyor. Ucuz olanı basit ama işlevsel. Başka sitelerde de satılıyor o cihaz. clubveronique.com

  • plastik turambar  (09.08.22 07:10:47)