yurtdışı bileti aldım ama henüz pasaportum yok

merhaba 28 kasım'a prag'a bilet aldım ama daha pasaportum yok. çok mu geç kaldım? nasıl bir yol izlemeliyim?

pasaport da sıkıntılı şu sıralar ama esas sorun geç çıkmasıyla ünlü çekya vizesi. yine de baya vakit var. hızlıca başvurursanız ikisi de yetişir. pasaport gelene kadar vize için gerekecek tüm evrakları toparlayın, gelir gelmez de vakit kaybetmeden vize başvurusunu yaparsınız.

yeşil pasaport falan alacaksanız hiç sorun yok zaten.
  • nrmnm  (08.08.22 16:07:07 ~ 16:11:44)
yeşil pasaport hakkınız yoksa dilediğiniz yerden pasaporta başvurabiliyorsunuz. internetten başvuru sayfasında en yakın müsait olan yeri seçip başvurun. başvurudan sonra noral şartlarda 4-5 gün içinde evinize teslim ediliyor yeni pasaportunuz. yeşil başvurusu sadece vatan caddesindeki şubeden yapılıyor.

  • jeanluc  (08.08.22 18:40:11)
İlgili 3 haneli numaradan ulaşıp bize burada yazdığınız gibi yazarsanız acil şekilde pasaport çıkartılır

  • protrek  (08.08.22 19:31:19)