[]

Gram altında gram arttırmak için

Bununla ilgili tüyolar neler?
paramı gram altına basmıştım ancak uzun vadeli yatırım olarak öylece duruyor.
Ben piyasadaki dalgalanmaları takip edip iyi koku alıp gram arttırmak istiyorum. Bu işi bir uğraş haline getirmek istiyorum. Bunun için neler tavsiye edersiniz?


 
Kışın al yazın sat amatörsen


şimdi japon ev kadınlarını takip desem olmaz, siyasi tansiyonlara odaklan desem yine olmaz, akışına bırak kendisi yükseliyor zaten
  • protrek  (08.08.22 14:42:41) 
Dünya siyaseti, Dünya ekonomisi, çıkması muhtemel ve çıkan savaş ve karışıklıklar ve bunların ekonomiye etkileri , emtia fiyatlarının durumu, pandeminin geleceği ve ekonomi üzerine etkileri, FED'in kararları, Cumhurbaşkanımızın kafasından geçenler konularında ön okuma yapabilecek kadar kendini yetiştirmediğin sürece sadece şansına güvenebilirsin.

Yine de konuya ilgiliysen, istekliysen temel analiz ve teknik analiz yapmayı öğrenip grafik çalışabileceğin bir anlık veri hizmeti alman gerekir.

Temel analiz ve teknik analiz için youtube'da videolar bulabilirsin. Daha doyurucu bir şeyler istiyorum dersen borfin.com 'dan kurs satın alabilirsin.

Anlık veri hizmeti için de matrix 'e bir bak.
  • Mirket  (08.08.22 15:50:50 ~ 16:05:50) 
gram altın mantıklı bir seçenek olmayabilir çünkü / parametresi var biri dolar diğeri altının kendisi. hesaplanışı şöyle: xauusd/31.1*usdtry

eğer dersen ki ben dolardan bağımsız olarak altında sürekli lot artırmak istiyorum öyleyse xauusd alıp satacaksın. bunun için de önce teknik analiz öğrenip sonra kendine bi oyun planı geliştireceksin. youtubeda mehmet ertuğrul köker var onu tavsiye ederim iyi teknik analisttir.
  • tabii lan manyak mısın  (09.08.22 00:45:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.