Vucut gelistirme programi

Amac hypertrophy. Soyle saglam bir program onerebilir misiniz? Ileri duzey olabilir, 5 veya 6 gun gidebilirim.

Abi bu işlerde inan maceraya girmeye çok gerek yok ben neredeyse son 10 yıldır ufak tefek değişikliklerle hep aynı programı uyguluyorum push-pull-legs yap geç, arada hareketleri değiştirip farklı kombinasyonlar uygula vs ama en iyi temel bu doğal çalışanlar için. Hatta ilaçlı çalışan mantıklı insanlar da çoğunlukla bunu kullanır, başka bir şeye hiç gerek yok ömür boyu uygulanacak bi sistem. Yani kas hipertrofisinde işin en kolay kısmı çalışma kısmı; bi kas grubuna haftada 20-25 set verdiğinde otomatik olarak yeterli yüklemeyi yapmış oluyorsun. Bu kadar.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (08.08.22 00:18:47)
forvet +1

hele ki sporla cok alakasi olmayan birisiyseniz spor salonunun havasini soluyunca kollari kalinlasiyor insanin, gitseniz yeter. onun disinda push-pull-legs, upper-lower-cardio/abs splitleri ideal. ister haftada 6 gidin ister 3, ikisine de adapte edebilirsiniz. haftada 6 gitmenizi yeni basladiysaniz tavsiye etmem, yeme/uyku/spor duzeninde bi anda radikal degisiklikler mental+fiziksel yipratabiliyor.
  • reavelyn  (08.08.22 11:44:52)