[]

Piyasadaki en iyi saç dökülme engelleyici ürün hangisi?

Bioxcin serum kullandım, cildimde kızarıklıklar oluşturdu tırstım biraz. Ne kullanmak lazım? Bütçeyi biraz artırabilirim.
 
www.hepsiburada.com

sonra dua edersin bana..
  • jamswety  (07.08.22 16:45:40) 
Bence bir dermatoloğa git. Sebebini araştırsın, kan değerlerine baksın.

Saç dökülmesi diye homojen sebepli herkese yarayan ilaçlı bir sorun yok.

Hele ki erkek tipi dökülme ve aile geçmişinde olan bir şeyse hiç uğraşma.
  • Mirket  (07.08.22 20:12:58) 
ön edit: cinsiyet kadınsa doktora gidin mineral vb. şeylere bir baksın önce.

erkek tipi saç dökülmeyi engelleyen tek şey finasteride gibi hormon baskılayıcı (prostat ilacı) almak. Doktor kontrolünde dikkatli almazsan üreme sistemini de bozabiliyorsun :)

kılcal damarları biraz genişletsin daha dolgun olsun vs. dersen "kullandığın sürece" Minoxil iş görüyor.
  • nhk ni youkosu  (07.08.22 20:16:15 ~ 20:17:56) 
www.amazon.com.tr

şu ürün önerilerde çıktı benda. Procapil ve igf içeriyormuş.ben kullanmadım ürünü. zararı varmı diye Procapil ve igf yi araştırıyorum.bir zararı vs yoksa alıp denemeyi düşünüyorum.kullanmadığım için öneri olarak yazmadım ürünü.araştırmak istersiniz belki diye ekledim sadece.
  • yazdonumu  (08.08.22 06:47:00) 
Kendi durmumu baz alıyorum, ve tabiki tıbbi bir tavsiye değildir.

Aile geçmişinde olan erkek tipi saç dökülmenin bir çözümü yok. Ancak hormon baskılayıcı ile süreci uzatabilirsin veya diğer minoxil vs türleri ile ilaca bağımlı olacağın şekilde kullandığın sürece saçlarını gördüğüm kadarı ile bir nebze yoğunlaştırabilirsin.

Önce dermatologa giderek dökülmenin nedenini öğren, erkeksen ve ailende var ise de, hiç diğer geçici çözümlere para gömme zira sonuç büyük ihtimalle aynı kapıya çıkacaktır. Bir de süreçte o kadar paradan olma. Hepsinin yerine en kesin çözüme git ve saçların seyrelince git ektir.
  • yeninesiltupcu  (08.08.22 10:04:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.