[]

cilt kanseri olma ihtimali olan ben hakkında

yüzümde burnumun yanında bir ben var, daha önce yoktu yaklaşık 1.5 sene önce cıktı diyebilirim, bir anda büyüdü sonra büyümesi yavaşladı. rengi yanmış ten renginde, birden fazla renk yok, şekli ovale yakın, çok düzensiz değil. etrafı egzama gibi oluyor, özellikle sabah yüzümü yıkadıktan sonra kızarıyor, egzama ilacı sürünce geçiyor genelde. ben'in üzerine biraz dokununca kanadı o yüzden sanırım biraz kabuklu şu an. kaşınması yok. + olarak annemin cilt kanseri geçmişi var.

aramızda cilt doktoru varsa bu semptomlarla doktora gitmem gerekiyor mu söyleyebilir mi?


 
Doktor değilim ama gidin doktora.


  • playing star again  (07.08.22 11:27:16) 
vakit geçirmeden doktora görünün Malign Melanom olma ihtimali her zaman var. doktorlar dermoskopla bakınca riskli olanları anlıyorlar. ailede cilt kanseri hikayesi varsa zaten her sene düzenli kontrol yaptırmakta fayda var.


  • astronom bey  (07.08.22 12:01:15) 
Geçmiş olsun bir an önce doktora gidin.


  • komando kani var bende  (07.08.22 13:05:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.