Spor salonu için alt üst ne almalıyım?

Monoton hayatımdan sıkıldım ve spor salonuna yazılmaya karar verdim. Ancak hiçbir kıyafetim yok. T-shirt şort ayakkabı vs ne almalıyım acaba? Gitme amacım ise göbekte biriken yağları yakmak. Vücut geliştiricisi olayım diye bir derdim yok.

bu aşamada çok bir şeye gerek yok.
en önemlisi ayakkabı.
ortalama bi fitness şortu ve hafif bi fitness/koşu tişörtü yeter de artar.
bir de 1-2 havlu lazım.
  • patronaj1  (06.08.22 16:45:37)
Gitme amacın gerçekten sadece göbekte biriken yağlarsa @kaleci saçlı forvet gelmeden ben yazayım. Salonda olmaz o. Diyetle olur.

  • Mirket  (06.08.22 17:21:37)
Mirket +1ghjghj

  • Kaleci Saçlı Forvet  (06.08.22 18:21:14)
gereksiz alisveris yapmana gerek yok. olan t-shirtunu shortunu giy git iste. evde havlu da vardir.

  • hot potato  (06.08.22 18:44:45 ~ 18:44:55)
Dışarıda giymedigim tişörtleri sporda giyiyorum yıllardır, spor ayakkabısi da dandik bir şey olur. Şort alabilirsiniz normalde giymiyorsaniz, onları da waikikiden vs

  • sanguine  (06.08.22 19:16:15)
Under armour erkek 2 tane üst 1 tane alt getirdim Amerikadan mayıs ayında, etiketleri fişleri falan duruyor, hepsi L. Tanesi 600’den üçünü almak isteyene vereceğim, düşünürsen yeşillendirebilirsin.

  • usudum ustumu ortsene hande  (06.08.22 19:57:47)
en dandik tişört şort olur.
koşu bandı dizlere zarar verir, kullanmayın.
amacınız kilo vermekse spordan önce diyet ve temel diyetisyen kan kontrollerini yaptırın
  • aslindasorunumpsikolojik  (07.08.22 02:33:19)
Dışarıda giymedigim tişörtleri sporda giyiyorum yıllardır. +1

en dandik tişört şort olur +1

ama ayakkabı bence dandik olmasın. ayak sağlığı diye bir şey var sonuçta. çok süper bir şey olmasına gerek yok ama orta hali normal bir ayakkabı iş görür.
  • put it in your appropriate place  (07.08.22 11:48:38)