LCD TV'yi Smart TV yapmak

Eski tip 12 yillik LCD televizyonumu Netflix ve Youtube'u direkt izleyebilecegim Smart TV'ye dönüstürmenin en kolay yolu nedir?

mi stick
www.a101.com.tr

  • janavarorion  (06.08.22 13:45:45)
Eger decoder veya uydu alıcısını arada değiştireceksen bu şekilde içinde direk smart uydu alıcıları var tek vuruşta 2 hamle yapmış olursun.

  • protrek  (06.08.22 14:06:13)
mi stick çok iyi değil diyorlar ama mi box kullanıyorum. süper.

  • hobarey  (06.08.22 14:34:47)
Onntv box al. Diğerleri çöp.

  • westblack  (06.08.22 14:41:24)
Genellikle insanlar mi stick/box ve dark'ın android tv kutularını kullanıyorlar gördüğüm kadarıyla.

Mi stick biraz performanssız geçişler falan hafif beklemeli ama kesinlikle iş görüyor youtube açtıysanız o youtube efendi gibi oynar keza netflix.

Mi box kullanıp da bu ne be diyen olmadı güzel çalışan bir cihaz. Tabi en üst model snapdragon işlemciler gibi jilet gibi değil genel bi hantallık mevcut onda da. Dos zamanından beri pc kullanırım power user sayılabilirim o hantallık hiç rahatsız etmedi beni öyle diyeyim.
  • hedep  (06.08.22 15:05:24)
Google Chromecast kullaniyorum ben, gayet memnunum.

  • sertac akin  (06.08.22 16:40:45)