[]

Hulk'ın neden kendi filmi yok?

Tamam Edward Norton olsun Eric Bana olsun bunların oynadığı Hulk filmleri var ama Marvel'ın kendi sinematik evreninde her karaktere film yapılırken Mark Ruffalo'nun canlandırdığı Hulk'a neden hep yancı gibi diğer filmlerde rol veriliyor, Thor'un bile 4 tane filmi oldu, hadi onu geç dandik dandik bir sürü karaktere film yaptılar Hulk'ın hala bir filmi yok, kendi filmi olmadığı gibi gelecek için de bununla ilgili bir planları yok adamların bu neden olabilir sizce? Teşekkür ederim.
 
Aslında Edward Norton'ınki MCU'da olacaktı. Sonradan anlaşmazlık oldu oyuncuda ve Ruffalo geldi. Aslında Norton ve Ruffalo aynı Hulk oluyor yani. Ah, keşke edward oynasaydı değil mi? O "dork"luk yerine Bruce Banner'a klas bir hava getirirdi...


  • sydney  (05.08.22 20:26:43) 
Universal ile Marvel Hulk'in haklarini ellerinde ortaklasa tutuyorlar ve film icin anlasamiyorlar yapilan aciklamalara gore.

Asagidaki sayfalarda uzun aciklamalar var okumak isterseniz:

insidethemagic.net
www.quora.com
  • sertac akin  (05.08.22 20:28:40) 
Yani evet ben de Edward Norton'ı sevmiştim ama onu nedense istememişler projede sonra da kalmış öyle, onun filminin üstünden de 14 sene falan geçmiş.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (05.08.22 20:28:52) 
Ya ben bu yayın hakları mevzusunu araştırmıştım aslında, yani Marvel'ın pek çok karakterinin yayın hakları başka firmalardaydı Fox Sony vs, sonra Disney Marvel Studio ile Fox'u satın alıp Sony ile de anlaşıp Spider'ı geri getiriyor ama Hulk'ın olayı başkaymış Hulk'ın yayın hakkı Marvel/Disney'de ama dağıtım hakkı Universal'daymış, eğer filmi çekerlerse dağıtıcı olan Universal'ın onayını alması gerekiyormuş, onlar da onay vermek için film gelirinden pay istiyorlarmış Disney de o payı vermemek için film çekmiyormuş, Universal'ın da film çekme yetkisi olmadığı için öyle kalmış Hulk, yazık.

Bunu da not düşeyim de merak eden başkaları olursa okusun.
  • Kaleci Saçlı Forvet  (05.08.22 20:37:00 ~ 20:37:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.