[]

Word'de 2 bin sayfanın bin sayfasını seçip kopyalamak

nasıl oluyor. takdir edersiniz ki, tutup sayfa sonuna kadar inemiyorum. bin safya.
 
Aklıma zoomu en küçük yüzdeliğe kadar indirip shift page down ile seçe seçe topluca kopyalamak geldi


  • esinikaybetmiscorap  (05.08.22 20:01:30) 
F5'e bas. Git penceresi gelecek. 1000 yazıp Tamam de. Kopyalamak istediğin son harfin sağına gelip Ctrl + Shift + Home yap. Kopyala.


  • himmet dayi  (05.08.22 20:08:36) 
bu iş shift tuşu ile yapılır. mesela bu cümlenin ilk harfine tıklayın, sonra shift'e basılı tutarak son harfine tıklayın. aradaki her şeyi seçecektir. aynı şeyi ilk sayfa ve bininci sayfa arasında uygulayabilirsiniz.


  • heavy smoker  (05.08.22 20:09:45) 
CTRL+A , CTRL+C , CTRL+V


  • zen1th  (05.08.22 21:13:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.