[]

adobe after effects

elimde text animasyonu var, ancak sınırlı bir süre içerisinde belirip kapanıyor. timeline'da "time stretch" yapsam da olmadı. freeze time ile yapabilirim sandım ama beceremedim ya da "time remapping" ile zamanı yavaşlatilmem lazımdı yine yapamadım. neyi eksik ya da yanlış yapıyorum?
 
yazı katmanına tıkla klavyeden "U" ya bas. Tüm keyframe'leri açılacak. Sağ taraftakileri daha sağa(ileri) çek. (başka katmanlarda onu etkileyen bir şey varsa onları da düzenlemen lazım tabii)

Kompozisyon uzunluğu yetmiyorsa edit->composition settings'ten onun duration'ını da uzatırsın. Sonra tüm layerları çekip uzatman lazım.
  • nhk ni youkosu  (05.08.22 17:20:32) 
Daha alttaki katmanlara girip composition surelerini uzatman lazim.

En icerden baslayip render aldigin composition'a kadar uzata uzata cikacaksin.

(Eger layer'da tanimli bir komut, kod vs yoksa)
  • brkylmz  (05.08.22 19:21:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.