[]

Pasaport Geçerlilik

2017'de aldığım çipli pasaportun süresi 2027'de bitiyor fakat yeni pasaport alan arkadaşın pasaportu benimkinden farklı. kimlik sayfasında pencere gibi bişey var, arka sayfadan da fotoğraf görünüyor falan, ilk kez gördüm. benim pasaportta öyle birşey yok. benim bu pasaport hala geçerlidir değil mi?
 
2027'ye kadar geçerli.


  • aman üstüme geliyorlar  (05.08.22 15:37:37) 
Uzerinde yapilan tarihe kadar gecerlidir.

Bits tarihinden 6 ay oncesine kadar vize vs de problem olmadan kullanabilirsiniz. Vize alirken 6 aydan fazla sureli olmasin istersen.
  • parcxerox  (06.08.22 10:07:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.