[]

Mezun olduktan sonra askerlik tecil hakkı bitiyor mu ?

Okuldan mezun olmadan önce 31/12/2025'e kadar tecilliydi ama mezun oldum geçen hafta 31/12/2022 yazıyor. Askerlik şubesine gidince eski tarihine uzatıyorlar mı ?
 
2 yıl daha tecil edilir. 4 yıllık ve üstü eğitim süresi olan ünilerde o şekilde.


  • aman üstüme geliyorlar  (04.08.22 20:44:55) 
@aman üstüme geliyorlar

Benim ki 2 yıllıktı ama.
  • sassot  (04.08.22 21:43:44) 
Hocam 2 yıllıktan mezun olduktan sonra da 2 sene tecil oluyormuş.


  • aman üstüme geliyorlar  (04.08.22 22:23:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.