[]

3 saatlik filmden 3-5 saniyelik 50 ye parça almak istiyorum.

sonra onları ayrıca kurgulayacağım. koskoca 3 saatlik film olunca çalışmak sıkıntı oldu. kestiğim parçayı hemen bilgisayara masaüstüne nasıl atabilirim? clipchamp programı kullandım. gerekiyorsa movie maker da da yaparım. temel mesele kestiğim parçayı hemen masaüstüne atmak. nasıl olacak bu iş?

yardımınız için şimdiden teşekkürler.


 
  • dr doofenshmirtz  (04.08.22 20:15:33) 
VLC player menüden(üstte bir yerlerde) record’a bastığında kayda başlıyor tekrar basınca bitirip direkt videolara kaydediyor.


  • nhk ni youkosu  (04.08.22 20:45:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.