[]

Gaz pedalı hafif aşağıda devreye giriyor

Araba rölantide ve boştayken gaza basıyorum, ilk bir santimetrede devir yükselmiyor, sonra yükselmeye başlıyor. Hyundai i20.

Bu bir problem mi, problemse çözümü kolay mı?


 
normalden farklı tepki verme var ise gaz müşiri veya map sensörü olabilir.


  • alp9900  (04.08.22 15:11:30) 
gaz kelebeği kurum bağlamış olabilir.


  • janavarorion  (04.08.22 15:13:00) 
Aynı şeyi 21 insignia alan bir arkadaş yaşadı bunun bir aparatı var gaz tepkime süresini kısaltan, gaz pedalına eklenen mekanik bir eklenti. Onla çözdüğünü söylüyordu.


  • thesomberlain  (04.08.22 15:51:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.