Telefon kasası değişimi vs yeni telefon alımı

merhaba

geçen sene 2500 lira civarına s9 telefonumun kasasını (batarya- ekran dahil) değiştirmiştim. şimdi yine pil ömrü epey kısaldı. yine kasa değişimi yapsam muhtemelen 5000 falan isterler.

diğer seçenek de yeni bir telefon almak ki samsung galaxy s21 fe veya iphone 13 olabilir. s21 fe'nin batarya performansı eleştirildiği için pek parlak bir seçenek gibi gelmiyor. iphone 13'ün bataryası övülmüş ama fiyatları biraz zorlayacaktır.

tavsiyelerinşizi beklerim :)

İphone 13 alırsan yerlere vurmadığın sürece hiç kullanmasan 5 sene kullanırsın. Ben de iphone samsung ikileminde samsung aldım 2.5 sene önce pişmanım açıkçası. Hiçbi şey iphone'un yerini tutmuyor. Hele iphone alabilecek paraya yakın bi para verip samsung almak saçmalık bence.

  • mg3929  (04.08.22 10:01:08)