[]

Ümraniyede camii’ye yakın halka tatlısı satan yer

Yakınında cami var, tulumba, halka tatlısı falan yapılıyor küçük bir dükkan. Adını bir türlü hatırlayamadık. Çarşının içinde gibi tepeüstüne yakın bir yerde. Neresidir burası acep?
 
Bereket camii ve Faruk güllüoğlu ve necat camii

İmamı Azam camii ve tatlı dilim ve Kazanoğulları pastanesi

Osmanlı Tulumbacısı ve Nermin İmamoğlu Camii

Haritalara bakarak bulabildiklerim bunlar ama zaman ayırırsan daha çok bulabilirsin, ben sıkıldım 5 dakikada :)
  • John Bloor  (04.08.22 11:36:35) 
sondurak'ta vardı böyle bir yer. dudullu yönünde tam durağın arkasında. adını bilemedim.


  • tantunisultansuleyman  (04.08.22 13:09:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.