[]

Hisse senedinde hacme bağlı komisyon

Garantide normalde 0.00188 konisyon kesiyorlar sabit komisyon adıyla. Şimdi biraz kurcalayınca hacme bağlı konisyon diye bir şey gördüm burda da 0.00185-0.00095 arasında değişen oranlr var. Ve anladığım kadarıyla seçim yapbilşyprsunuz sabit ya da hacem bağlı komisyon diye. E herkes hacme dayalı komisyonu seçer her türlü sabit komiayondan daha az ödeniyor. Ben mi yanlış yorumluyorum siz ne kadar komisyon mdüyorsunuz?
 
2/10.000


  • Mcfly  (04.08.22 07:20:40) 
hacme bağlı için en az şu kadar gibi işlem kısıtlaması olabilir.


  • sert siyah krom  (04.08.22 18:16:37) 
hacim yok
noor capital onbinde 4 alıyor hissede
viopta ise onbinde 1.5
  • vincenzo  (04.08.22 20:53:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.