[]

Gün içinde %10 artmış hisseye girilmez mş

Max %10 kazandırıyor ya hisseler bir günde açıdan? Zaten gün içinde %10 arttıysa daha artamaz diye düşüenerek yani.
 
çok düz bir mantık bu. bunu ispat edecek ya da çürütecek bir sürü örnek var.
çürütecek örneklerden ilk aklıma gelenler.
asuzu
isgyo yakın zamanlarda
tmsn
cante
  • lazpalle  (03.08.22 16:38:56 ~ 16:42:01) 
Günde %10 artmış hisseyi istesen de alamazsın muhtemelen. O fiyattan daha yukarıda bir fiyat üzerinden işleme izin verilmediği ve o fiyat ya da aşağısına satıcı bulamayacağın için emir girsen de alınmıyor. Tavanın bir kademe altındayken alabilirsin ama bu kez de zaten neredeyse %10 değer kazanmış bir hissenin ertesi gün satış yemesi çok olası.

Bu gözler 20 saniyede +%10'dan -%5'e gelmiş hisse gördü. işlem günü bitmeden 20 saniye önce oldu her şey.
  • himmet dayi  (03.08.22 17:06:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.