[]

Kamuda atanmak için sözel bölümlerden hangisi iyi

İşsizim, sözelde 8 bin sıralamadayım. yaş 29.

ikinci bir lisans okumak mantıklı olur mu?

Kamuda hangi lisans bölümden atanmak çabuk olur?

 
4 yıl harcamak mantıklı değil. 4 yılda sadece bir diploma kazanırsın. İyi kötü bir işe girsen 4 yıllık tecrübe kazanırsın.


  • dissendium  (03.08.22 11:54:07) 
Anasınıfı öğretmenliği, 7 bin atama aldı bu sene. Özel eğitim de iyi atanıyor diye biliyorum.


  • black holes in the sky  (03.08.22 12:30:20) 
Bence bölüm değil ünv seç, sağlam ingilizce edinebileceğin 2-3 ünv var zaten türkiyede, sonra da bas git


  • üşüdüm üstümü örtsene hande  (03.08.22 14:15:36) 
Kamu yönetimi


  • beemaker  (15.08.22 00:17:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.