[]

Ankara etrafı sabah çıkıp akşam dönmelik, kafa dinlemelik yer

Ankara'dan sabah çıkıp akşam dönmelik 2,5 - 3 saat uzaklıkta nereler olabilir?

Asıl maksat biraz yol yapıp kafa dağıtmak. Aynı zamanda gittiğim yerde arabayı çekip gölge ve yeşil bir yerde oturup dinlenmek, kafa dinlemek.
Aklıma Yedigöller geliyor, sabahtan yola çıkar, orda biraz oturur vakit geçirir, kitap okur, sonra tekrar dönerim diyorum.
Abant'a falan hiç gitmedim daha önce, oralar nasıldır bilmiyorum. Yedigöller'e gittiğim için gittiğimde oturup vakit geçirebileceğim bir yer olduğunu biliyorum sadece.

Başka neresi olabilir?
Bartın vs falan fazla uzak kaçıyor çünkü gittiğim yerde kalmayacağım.

 
Bolu tarafini seviyorsaniz bolu-gölcük milli parkina bakabilirsiniz.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (02.08.22 22:51:41) 
@duyulmasi gerektigi kadar

Başka bir yere gitmedim şimdiye kadar, o yüzden seçenekleri hep Bolu'dan verdim. Bolu tarafını seviyorum ama illa Bolu olması lazım da demiyorum. Gittiğimde serin, doğanın içinde vakit geçirebileceğim ve 3 saat civarı uzaklıkta olan bir yer olması yeterli benim için.
  • gallienus  (02.08.22 23:03:16) 
akxakocayi tavsiye ederim. hem yakin hem deniz knari.


  • mavicorap  (02.08.22 23:06:38) 
Ilgaz'a gidebilirsiniz, Kastamonu ve etrafı tam dediğiniz gibi.


  • mor bembombom  (03.08.22 00:35:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.