Bursa-Didim arasi ucretli yol tutarı?

1-Bursa Didim arasini ücretli yollardan gidersem ne kadar öderim tahmini?
Zaman olarak da ücretli yol ile ücretsiz yol arasında 1 saat 45 dakika fark veriyor.

2- başlangıç ve varış yerlerimizi seçip ne kadar ücret ödeneceğini gösteren bir site var mi?

isletme.otoyolas.com.tr

Bursa - İzmir arasını buradan hesaplayabilirsin. Binek otomobil için 237,5 lira İzmir'e kadar. İzmir Aydın arası zaten KGM'ye ait otoban. Orası da 9,5 Lira.

Yerinde olsam İzmir - Bursa arasını ücretsiz yoldan, kalanı otobandan giderim. Toplam 9,5 liraya gelir. 40-45 dakika fark eder. İzmir - Didim arasını ücretsiz seçersen çok yüksek süre çıkması normal. Ama orası zaten 9,5 lira.
  • himmet dayi  (02.08.22 11:53:17 ~ 11:55:03)
Gecen sene ayni güzergahta ayni hatayi yaptim.

Sorun sadece süre degil, ücretsiz yol cok kalabalik, kamyonlar sol seride geciyor, yol kötü.

Bu sene gelirken parali yoldan geldim, hem yol rahat asfalt güzel hem de kisa.

Sabit hizda Edecegin yakit tasarrufu, zaman tasarrufu 200lira eder bence
  • c1b2k3  (02.08.22 14:03:55)