[]

Donmuş ringa balığı ile yemek

Evi kokuymayacak şekilde ringa balığını tüketelim istiyoruz ama intetnette hep kızartma tarifleri var. Başka nasıl olabilir, buğulama falan olur mu olursa buğuluma nasıl yapılır?
 
Fırında yapmıştım ben gayet iyi oldu ama çok pişirmeyin. 150-170 gibi bir ısıda 15 dk yeter.
Borcamda, buzu çözüldükten sonra limon sıkın azck tuz gezdirebilirsiniz. Azcık da zeytinyağı dökün. Biraz öyle beklesin limonu içine geçsin, sonra ısınmış fırına koyun.

Ben dümdüz borcama koyup pişiriyorum ama siz isterseniz üstünü kapatın folyoyla, veya torbada pişirmeyi deneyin.
  • megalomaniac  (01.08.22 23:14:27) 
Ev kokmuş muydu peki?


  • condom kurşunu  (02.08.22 11:04:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.