Nezle sonrası öksürük genelde olur mu?

baş ağrısı, göz ağrısı, çok üşüme, başı kaldıramayacak halsizlik, tam iştahsızlık vs. ile devam eden nezle (ya da soğuk algınlığı) belirtileri 3. günde baya azaldı ama şimdi öksürük, bel ve sırt ağrısı başladı.

son 3 haftadır evden çıkmadım. tad kaybı yok. bel ve sırt ağrısı sürekli uyumaktan diye tahmin ediyorum. ben çok yatınca böyle oluyor. öksürük olmak zorunda mıydı? yani çok karşılaşılan bir durum mu yoksa iyice kötüye mi gidiyor?

nezle demişsin ama bu covid olmasın?

  • kafadanbacakli  (01.08.22 20:49:52)
Covid gibi duruyor gerçekten. Özellike kas ağrıları direkt onu gösteriyor bence. İki kez geçirdim. Şimdi de kardeşlerim covid. Tecrübeliyim maalesef.

  • duma duma dum  (01.08.22 21:08:36)
covid olmussun müdür

  • sizofren06  (01.08.22 21:25:13)
3 haftadır cama bile çıkmadım. evdekilerde de bir şey yok.

  • ya ben lan neyse  (01.08.22 22:11:18 ~ 22:12:29)