[]

Schengen başvurusundaki tarihten daha fzla kalmak

Yani diyelim ki 20-23 eylül diye bleirttiniz formda ama vize çıkarsa 25’ine kadar uzatırsınız kalışınızı. Sonrasında problem cıkar mı?
 
vizeyi aşmazsanız ve kanunların dışında bir şey yapmazsanız size problem çıkartabilecek bir kurum yok.


  • tukenmez adam  (01.08.22 12:13:00) 
vize başvuru formu değil, vizede çıkan tarih önemli.

3 aylık talep edip bir hafta da verilebilir mesela. ben formda üç ay belirtmiştim diyemezsiniz. önemli olan vizedeki tarih.
  • biseysorcaktim  (01.08.22 12:16:45) 
vize alırken şu zaman gireceğim, bu zaman çıkacağım olayının resmi bir hükmü yok. önemli olan vize süresi içinde girip çıkmak.

5 tane vizem var, 1 tanesinde bile yazdığım tarihlere uymadım. hatta rezervasyonlar bile naylondu :)
  • delidir yakalayin  (01.08.22 14:27:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.