kaş'ta nerede kalınır

iki durum var beklentilerimi karşılıcak.bunlara uygun fikri olan birileri yazarsa çok sevinirim

ilki; otelden çıkıp sığ, kumlu, dalgasız süper plaja ulaşabildiğim bir otel. Yarım pansiyon olsun da istiyorum. Var mı öneriniz? Araç var

İkincisi; böyle otelden çık kuma ayağını bas mümkün değilse, güzel bir otel olsun bari. Farklı olsun, iyi ki burda kalmışız diyelim ama gecelik de 10 bin vermeyelim. 10 bin vercek olsam buradan tavsiyeistemem zaten diğğğ mi :') araç var. Çıkıp kaputaşa fln gidilebilir . Ev de olur bu arada. Airbnb den bakıyorum ama kaş a çok yabancıyım. Yoruldum bakmaktan. Direkt bir öneri güzel olurdu

Biz genelde şurada kalıyoruz çünkü hem merkeze yakin hem de merkeze göre cok daha serin oluyor irtifadan dolayı. Araba varsa benzer bir yaklaşım öneririm.
abnb.me

  • chavezding  (31.07.22 21:29:51)
uzmani degilim ama kas'ta otellerin oldugu bolgeye yakin kumlu play gormedim hic. bilen varsa yazsin. hep taslik.

  • hot potato  (31.07.22 21:33:42 ~ 21:34:03)