[]

Sakal tıraşı

Bende şu tıraş makinesinden (Braun BT5090) var: cdn.cimri.io

Sakallarım bir müddet uzayınca bunun tarağını 4mm ayarına getirip o şekilde tıraş oluyorum. Öncesinde hiçbir şey yapmıyorum, kuru kuruya tıraş oluyorum. Her yönden kesiyorum sakalımı, yukarıdan aşağıya, aşağıdan yukarıya, soldan sağa, çapraz vs.

Yarım saat de uğraşıyorum ha. Ertesi günü aynaya bir bakıyorum, arada tek tük uzun kalmış.

Neyi yanlış yapıyor olabilirim?

 
Robot süpürgelerin çalışma sistemi var ya.
Önce çepeçevre kenarları hallediyor. Sonra tarla sürer gibi, bir kenardan başlayıp birbirine paralel yürüteceksin.
Ama hep sakalın çıkış yönünün tersinden gideceksin.
  • Mirket  (30.07.22 22:57:11) 
Bu aletlerde hep terse alman lazim dendigi gibi. Bir de cok fazla bastirmadan ve cok hizli olmadan. Calisma prensibi icin bi video izlersen kafanda daha rahatt oturur. Sans da var tabii tek tuk kalabilir kontrol etmen lazim.


  • floydian  (30.07.22 23:34:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.