[]

Dış parazit damlasını yalayan kedi

Merhaba,

Bugün kedimize dış parazit damlası yapıldı ama ense yerine sırtına doğru yapıldı ve dolayısıyla şu an diliyle o bölgeye ulaşabiliyor. Fark ettiğimiz gibi kısırlaştırılmadan kalma boyunluğu taktık. Öğleden sonra 13:30 gibi yapıldı, geceyi boyunlukla mı geçirsin yoksa çıkaralım mı? Zorlanıyor boyunlukla kumuna girerken çocuk için de zor oldu.

Teşekkürler.

 
damla uygulandıktan sonra 2 saat yalamaması lazım, artık bi şey olmaz.


  • pide  (30.07.22 22:01:39) 
İlaç artık emilmiştir. Siz o bölgeyi yıkayın yada ıslak bir bez ile silin sonra yakalığı çıkarın


  • wu  (30.07.22 22:15:52) 
24 saat o bölgeye su değmemesi gerekiyor, yıkamayın. zaten kedi olduğu için muhtemelen hoşlanmaz da ıslanmasından.


  • pide  (30.07.22 22:17:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.