[]

Google Adsende doğrulaması yapan var mı daha önce? Bir yerde takıldım da..

Merhabalar

Youtube ödemeleri için Google Adsense te bir "PIN" doğrulaması var, bu pin sizin verdiğiniz adrese kargo ile mi geliyor?

"PIN'iniz standart postayla gönderilir ve size ulaşması 2-3 hafta sürebilir." diyor, 2 Temmuz'da gönderildi ama henüz elime ulaşmadı posta ile geliyorsa, tekrar mı istemeliyim?

 
en son 2016'da doğrulama yapmıştım, o zamanlar posta abd'den geliyor ve bazen kaybolabiliyordu. tekrar pin talep etmeyi düşünebilirsiniz


  • d0RuK  (13.09.22 23:01:51) 
o pin gelmeyecek hocam yüksek ihtimalle. sürekli kaybeder onu ptt. üçüncü ya da dördüncü talebinden sonra kimlik formu açılacak panelinde. onunla halledeceksin. pin gelirse bir de git milli piyango falan al. o derece ender bir durum son 3 4 yıldır pinin ulaşması.


  • koxy  (13.09.22 23:09:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.