Eglenceli hediye onerisi

Merhaba duyuru, isyerinden crushim olan kadin kisisinin (32k) iki hafta sonra dogumgunu var.

Kucuk ama eglenceli bir seyler almak istiyorum. Ornek olsun diye yazayim gecmis hediyelesmelerimiz:

* O bana baloncuk silahi aldi
* Ben ona dans eden kaktus oyuncak aldim duruyor hala masasinda
* O bana pembe cicek/sarmasik arasi bi bitki getirdi

Butce siniri yok ama pahali bi seyse pahali oldugu anlasilmasin.

Aklimdaki ideal hediye suydu ama yetismez maalesef:
shopitemly.com

illa esya mi olmali, beraber bowlinge falan gitseniz (hediye karti) olmaz mi? bir de seviyorsan git konus bence.

  • hot potato  (29.07.22 19:06:12 ~ 19:07:15)
Nurf gibi bir şey?
Ya da de ki seninle bu işi daha ciddi bir seviyeye taşımak istiyorum, sonra da atış poligonuna gidin:)

  • kisa  (29.07.22 19:07:52)
Msa dan mutfak eğitimi/atölyesi vb

  • kisa  (29.07.22 19:08:43)
Valla bu duyuru sayesinde crush'in bu anlamını öğrenmiş oldum.

Önerim Gameboy: images.app.goo.gl
  • Amaranta ursula  (29.07.22 19:40:06)
Aktiviteleri vs zaten yapıyoruz sürekli. Iki gün önce tavşan kafeye gidip tavşan sevdik yarın tenis oynayacağız falan sadece görünce gülümseyeceği saçma bir şeyler arıyorum.

  • aguen  (29.07.22 19:49:46)
Kareoke mikrfonu al

  • condom kurşunu  (29.07.22 22:04:12)
hahah ay minnos bi iliskiniz varmis. nedense direkt bu cagristi ama bilmiyorum sever mi?

www.bundesign.com
  • in vino veritas  (29.07.22 22:26:39)
Buldum sanirim @in vino veritas bundesign linki icin tesekkurler.

bu carsamba bi mekanin onunde sunu gorup cok tuhaf bulmus yarim saat konusmustuk sadece isyerinde kucuk bir biblo olarak guzel olacagina karar vermistik:
i.imgur.com

Aslanlisi yok ama geyiklisini begendim
www.bundesign.com

Bu konuyu da cozduk boylece, haftaya gorusmek uzere, hepinizi seviyorum.
  • aguen  (30.07.22 00:47:42)
@aguen rica ederim ama daha benzeri de var bunun :)

www.ciceksepeti.com

karari siz verirsiniz artik :)
  • in vino veritas  (30.07.22 11:20:29)
@ddm küçükken sizi kim üzdü bilmiyorum ama zaten büyük ihtimalle bu sebeple almıyorlardır size hediye falan.

Okusanız onun baloncuk silahı almasıyla başladığını görürdünüz de neyse. Güzel öneriler geldiği için modumu düşürmeyi başaramadınız size hayatta iyi eğlenceler.
  • aguen  (30.07.22 21:47:49)